Merhaba erenler..

Günlerden Pazar. Hava açık. Evin bahçesindeyim. Semaveri yaktım. Yanımda babam ve kayınpederim var. Kayınpederim gençlik anılarını anlatıyor.

Babam, konuşmaktan ziyade dinlemeyi sever. Bir meselede kendisine sorulmadığı sürece konuşmaz. Hal böyle olunca kayinpederim anlatıyor da anlatıyor.

Ben, yazmayı tercih ediyorum. Hitabetim ikili sohbetlerde iyi olsa da kalabalık ortamlarda konuşmayı sevmiyorum.

Yazmak demişken, bu bloğu niye açtığımı da anlatayım size.

İsmimin bir önemi var mı bilmiyorum. Ancak şimdi size aktaramayacağım bir takım sebeplerden dolayı anonim olarak yazmayı tercih ettim.

Czbn: benim, eşimin ve çocuklarımın isimlerinin baş harflerinden oluşuyor. Harflerden devam etmişken .xzy alanadı alayım dedim. Czbn.xyz böyle doğdu.

Blogda, günlük hayatımdan kesitler, izlediğim filmler, okuduğum kitap ve dergiler biraz da blog yazarlığı üzerine yazılar yazmayı istiyorum.

Bunların haricinde hoşuma giden başka konularda da yazılar ekleyebilirim.

Merhaba erenler. Günlerden Pazar. Hava açık. Evin bahçesindeyim. Semaveri yaktım. Yanımda babam ve kayınpederim var. Kayınpederim gençlik anılarını anlatıyor.
Semaver çayı. Bu tarz semaverler genellikle Samsun ili Vezirköprü ilçesinde üretilir. Samsun, Sinop, Kastamonu ve çevre illerde sıkça tercih edilir.

Vezirköprü Semaveri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Önemli Güncelleme

Uzun zamandır Czbn.xyz olarak kullanımda olan blogumun adresini HizliYazar.com adresine taşıdım. Bu nedenle, sitenin adı da değişti. 

“Merhaba erenler..” üzerine 2 yorum

Yorum yapın